Kauba kättesaamiseks on allolevad võimalused:

Omniva pakiautomaadid on paigutatud välitingimustesse ning on avatud 24h ööpäevas. Automaatide asukohad leiate siit. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS kauba saabumisest.

Teenusepakkuja koduleht www.omniva.ee

SmartPOST pakiautomaadid asuvad suuremates kaubanduskeskustes. Automaatide asukohad leiate siit. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS kauba saabumisest.

Teenusepakkuja koduleht www.smartpost.ee

Pakk on võimalik tellida ka sobivasse postiasutusse. Postiasutuste nimekirjaga on võimalik tutvuda siin. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS kauba saabumisest postiasutusse.

Teenusepakkuja kohuleht www.omniva.ee

Pakk toimetatakse kätte kulleriga üleandmisele järgneval päeval või järgneva kolme päeva jooksul (va pühapäev ja riiklikud pühad) vastavalt sihtkoha kättetoimetamise võimalustele. Saajale helistatakse ette ning lepitakse kokku sobiv kättetoimetamise aeg.

Teenusepakkuja kohuleht www.omniva.ee

 

Itella pakiautomaadid asuvad üle kogu Soome. Automaatide asukohad leiate siit. Teenuse kasutamiseks peate sisestama korrektse mobiilinumbri, millele saadetakse SMS kauba saabumisest.

Teenusepakkuja koduleht www.smartpost.ee