Uuendused

KUI SUL ON ETTEPANEKUID E-POE TÄIENDAMISEKS VÕI AVASTAD MÕNE VEA, SIIS OLEME TÄNULIKUD KUI ANNAD TAGASISIDET – MUUDAME ÜHESKOOS E-POE VEELGI PAREMAKS! 🙂

Mugav kasutada ka mobiiltelefoniga ja tahvelarvutigaMugav kasutada mobiiltelefoniga ja tahvelarvutiga

Nüüd on võimalus mugavamalt sooritada ostu ka mobiiltelefoni ja tahvelarvuti kaudu. Kogu poe tehnoloogia ja disain on läbi mõeldud arvestades mobiilsete seadmete eripärasid. See kõik muudab nii teksti, pildid kui ka kogu poe kujunduse mobiiltelefonis ja tahvlis lihtsasti loetavaks ja arusaadavaks.

SoovikorvSoovikorv

Võimalus lisada tooteid soovikorvi ja hiljem mugavalt ühest kohast lõplik valik teha. Tooteid saad soovikorvi lisada toote pildi paremal üleval olevale südamekujulisele ikoonile vajutades.

Soovikorvi leiad lehe ülemisest menüüst keelevaliku nupu kõrvalt või sisseloginud kasutajana lisaks eelnimetatule ka: “Minu konto” -> “Soovikorv”.

Toodete otsimise lisavõimalusedToodete otsimise lisavõimalused

Mugav ja kiire viis leida endale sobivaid tooteid järgmiste kriteeriumite alusel:

  • stiil (nt vaba aeg, soliidne, glamuur)
  • suurus
  • hind

Valikuid saad teha nii poe peamenüüs kui ka toodete lehel vasakul asuvast kõrvalmenüüst. Lisaks on võimalus filtreerida kõiki tooteid populaarsuse, uudsuse ja hinnangute järgi.

Toodete hindaminetoodete hindamine

Oleme loonud võimalusi hinnata tooteid selleks, et saaksid oma kogemust jagada ja aidata seeläbi ka teistel leida sobivaid tooteid.

Mugav ostukorv ja tellimuste esitamineMugav ostukorv ja tellimuste esitamine

Tellimuste andmete täitmine ja transpordi valimine ostukorvis on tehtud mugavamaks. Küsime ja näitame ainult andmeid, mis on hädalavajalikud tellimuse täitmiseks. Seda kõike selleks, et Sul oleks ostmine mugavam ja kiirem.

Minu konto - rohkem võimalusiMinu konto - rohkem võimalusi

Muuda ostmine endale mugavaks ning loo meie e-poodi oma konto (REGISTREERU SIIN). Kõigil oma konto omanikel on edaspidi tellimust vormistades kõik andmed juba eeltäidetud. Lisaks saad oma konto alt näha tellimuste staatusi, koostada isiklikku soovikorvi ning hoolitseda selle eest, et edaspidi saaksid juba kiiremini endale sobivad tooted soetatud.

TELLIMUSED KA SOOMERahvusvahelised tellimused

Saadame pakke ka Soome. Selleks oleme teinud läbi e-poe kättesaadavaks Soome pakiautomaatide nimekirja, kuhu saab kaupasid mugavalt ja soosalt tellida. Transpordihindadega saad tutvuda SIIN