Kuidas tagastada?

Meie e-poe kõiki koheolemasolevaid (va ettetellimisega) tooteid saad mugavalt tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamise soovil anna sellest meile teada kas info@glamwear.eu või FB sõnumitesse. Seejärel saadame juba täpsema info.

Sinu mugavuse huvides soovitame pakid eraklientidele mõeldud Omniva iseteeninduse kaudu eelnevalt ära vormistada ja seejärel viia pakiautomaati või postkontorisse. See muudab pakkide üleandmise Sinu jaoks veelgi kiiremaks, kuna ei pea andmeid pakiautomaadis sisestama või postkontori järjekorras seisma. Iseteeninduses on võimalik kohe ka vastav pakikaart välja printida aga juhul kui teil printerit pole, siis saate ka pakiautomaadi kaudu pakikaardi printida. Kui Sa ei  soovi iseteeninduses eelnevalt vormistada, siis saad seda kõike teha ka pakiautomaadis või postkontoris kohapeal.

Meie eesmärk on pakkuda alati sõbralikku teenindust ja meeldivat ostuelamust. Tagastamine on e-kaubanduse loomulik osa. Oleme küsimuste korral Sinu jaoks alati olemas.

Häid ostuelamusi ja meeldivat rõivaste kandmist!

Pea meeles

  • Tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.
  • Tagastamissoovist tuleb teada anda e-kirja teel aadressile info@glamwear.eu ning lisada juurde info tagastatav kauba ja tellimuse/arve numbri kohta. Lisaks soovitame märkida ära ka põhjuse, miks soovitakse tellimust tagastada – oleme tagasiside eest väga tänulikud. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, kuulub tagastamisele terve komplekt.
  • Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul taganemiseavalduse tegemisest.
  • Toode peab olema puhas, kandmata ning korrektselt pakitud.
  • Müüja tagastab ostjale summa taganemisavalduse kättesaamisel viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.
  • Müüja ei ole kohustatud tagastama postikulusid defektse toote puhul, juhul kui müüjal on pakkuda samasugune asendustoode ning ostja sellest loobub.
  • Kui ostja unustab/jätab pakile järele minemata ning kaup saadetakse automaatselt müüjale tagasi, katab tagastamisele kuuluva summa kulud ostja.
  • Tagastatav summa kantakse automaatselt tagasi samale kontole, kust tellimise hetkel ülekanne sooritati juhul kui ostja ei soovi teisiti.
  • Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Müüja võib esitada sellekohase nõude hiljemalt ühe kuu jooksul arvates tagastatud kauba saabumisest.
  • Tagastamisele ei kuulu sukatooted ja pesu/ujumisriided, kui originaalpakend on avatud ja tooteid proovitud. Samuti ei kuulu tagastamisele ettetellimisega kaup ja allahindluskampaania tooted.