Kuidas tagastada?

Meie e-poe tooteid saad mugavalt tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamise soovil anna sellest meile teada kas info@glamwear.eu või FB sõnumitesse. Seejärel saadame juba täpsema info.

Sinu mugavuse huvides soovitame pakid eraklientidele mõeldud Omniva iseteeninduse kaudu eelnevalt ära vormistada ja seejärel viia pakiautomaati või postkontorisse. See muudab pakkide üleandmise Sinu jaoks veelgi kiiremaks, kuna ei pea andmeid pakiautomaadis sisestama või postkontori järjekorras seisma. Iseteeninduses on võimalik kohe ka vastav pakikaart välja printida aga juhul kui teil printerit pole, siis saate ka pakiautomaadi kaudu pakikaardi printida. Kui Sa ei  soovi iseteeninduses eelnevalt vormistada, siis saad seda kõike teha ka pakiautomaadis või postkontoris kohapeal.

Meie eesmärk on pakkuda alati sõbralikku teenindust ja meeldivat ostuelamust. Tagastamine on e-kaubanduse loomulik osa. Oleme küsimuste korral Sinu jaoks alati olemas.

Häid ostuelamusi ja meeldivat rõivaste kandmist!

Pea meeles

GLAMWEAR OÜ TAGANEMISTINGIMUSED

 • Tooteid on võimalik tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.
 • Tagastamissoovist tuleb teada anda e-kirja teel aadressile info@glamwear.eu ning lisada juurde info tagastatav kauba ja tellimuse/arve numbri kohta. Lisaks soovitame märkida ära ka põhjuse, miks soovitakse tellimust tagastada – oleme tagasiside eest väga tänulikud. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, kuulub tagastamisele terve komplekt.
 • Kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul taganemiseavalduse tegemisest.
 • Müüja aktsepteerib üksnes tagastusi, mille osas Klient on edastanud tähtaegselt taganemisavalduse ja mille esemeks olev kaup on saadetud tähtaegselt Müüja klienditoe poolt määratud aadressile. Müüja ei aktsepteeri muuhulgas tagastusi, mis on saadetud Kliendi poolt:
  • omaalgatuslikult enne, kui Müüja on taganemisavalduse aktsepteerinud;
  • valele aadressile. Kauba tagastamisel valele aadressile kohustub Klient tagama, et kaup suunatakse tähtaegselt õigele aadressile, sh kohustub Klient katma kõik kauba suunamisega kaasnevad kulud.
  • määrdunud, kasutatuna või kasutustunnustega, mitte originaalpakendis, ebakorrektselt pakendatud ning pakend või selle sisu kahjustatud (katkine, määrdunud jne).
 • Müüja tagastab taganemisavalduse kättesaamisel kauba ostusumma viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel.
 • Müüja ei ole kohustatud tagastama postikulusid defektse toote puhul, juhul kui müüjal on pakkuda samasugune asendustoode ning ostja sellest loobub.
 • Kui ostja unustab/jätab pakile järele minemata ning kaup saadetakse automaatselt müüjale tagasi, katab tagastamisele kuuluva summa kulud ostja.
 • Kauba Müüjale tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup on vale või defektne. NB! Hügieenikaalutlustel ei ole pesu ning ujumis/päevitusriiete tagastamine ja vahetamine võimalik! Samuti ei ole võimalik tagastada juba avatud kosmeetikatooteid.
 • Juhul kui Müügilepingu esemeks oleva kauba väärtus on vähenenud tulenevalt asjaolust, et Klient on kasutanud kaupa muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustest ja toimimistes veendumiseks, on Müüjal õigus ühepoolselt alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Müüja teavitab Klienti kauba väärtuse vähenemisest ja summast, mille võrra tagastatavat tasu vähendatakse.
 • Tagastatav summa kantakse automaatselt tagasi samale kontole, kust tellimise hetkel ülekanne sooritati juhul kui ostja ei soovi teisiti.
 • Tagastamisele kuuluva eseme seisukorra halvenemisel vastutab ostja asja kasutamisest tingitud väärtuse vähenemise eest üksnes juhul, kui ta on eset kasutanud muul viisil, kui on vaja asja olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks. Et veenduda eseme olemuses, omadustes ja toimimises, peaks ostja käsitsema ja kasutama asja üksnes nii, nagu tal lubataks seda tavapäraselt poes teha. Müüja võib esitada sellekohase nõude hiljemalt ühe kuu jooksul arvates tagastatud kauba saabumisest.
 • Tagastamisele ei kuulu sukatooted ja pesu, kui originaalpakend on avatud ja tooteid proovitud.

Kontaktandmed

Juriidiline isik: Glamwear OÜ

Registrikood: 12251078;

KMKR: EE101576394;

Telefon: +372 56691466;

E-post: info@glamwear.eu