Kuidas tagastada?

Meie e-poe tooteid saad mugavalt tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastamise soovil anna sellest meile teada kas info@glamwear.eu või FB sõnumitesse. Seejärel saadame juba täpsema info.

Sinu mugavuse huvides soovitame pakid eraklientidele mõeldud Omniva iseteeninduse kaudu eelnevalt ära vormistada ja seejärel viia pakiautomaati või postkontorisse. See muudab pakkide üleandmise Sinu jaoks veelgi kiiremaks, kuna ei pea andmeid pakiautomaadis sisestama või postkontori järjekorras seisma. Iseteeninduses on võimalik kohe ka vastav pakikaart välja printida aga juhul kui teil printerit pole, siis saate ka pakiautomaadi kaudu pakikaardi printida. Kui Sa ei  soovi iseteeninduses eelnevalt vormistada, siis saad seda kõike teha ka pakiautomaadis või postkontoris kohapeal.

Meie eesmärk on pakkuda alati sõbralikku teenindust ja meeldivat ostuelamust. Tagastamine on e-kaubanduse loomulik osa. Oleme küsimuste korral Sinu jaoks alati olemas.

Häid ostuelamusi ja meeldivat rõivaste kandmist!

Pea meeles

GLAMWEAR OÜ TAGANEMISTINGIMUSED

Eraisikust Kliendil on õigus Veebipoes sõlmitud Müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest, edastades Glamwear OÜ e-posti aadressile info@glamwear.eu viidatud tähtaja jooksul tagastuse soovi.

Eraisikust Kliendil puudub taganemisõigus alljärgneval juhul:

1. Müügilepingu esemeks olev Kaup on valmistatud arvestades Kliendi isiklikke vajadusi;

2. Müügilepingu esemeks olev Kaup on valmistatud Kliendi esitatud tingimuste kohaselt;

3. Müügilepingu esemeks olev Kaup on kiiresti riknev või vananev;

4. Müügilepingu esemeks olev Kaup on üle antud suletud pakendis, see on pärast kohaletoimetamist avatud ning ei ole seetõttu kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel.

5. Müügilepingu esemeks olev Kaup on oma olemuse tõttu segatud või ühendatud muu asjaga selliselt, et neid ei saa enam teineteisest eraldada.

Juhul kui Müügilepingu esemeks olevad kaubad tarnitakse Kliendile erinevatel aegadel, algab taganemisõigus viimase kauba kättesaamise hetkel.

Glamwear klienditugi võtab taganemiseavalduse esitanud Kliendiga esimesel võimalusel ühendust. Taganemisavalduse aktsepteerimisel määrab klienditugi aadressi, kuhu kaup tagastada tuleb.

Glamwear aktsepteerib üksnes tagastusi, mille osas Klient on edastanud tähtaegselt taganemisavalduse ja mille esemeks olev kaup on saadetud tähtaegselt Glamwear klienditoe poolt määratud aadressile. Glamwear ei aktsepteeri muuhulgas tagastusi, mis on saadetud Kliendi poolt:

1. omaalgatuslikult enne, kui Glamwear on taganemisavalduse aktsepteerinud;

2. valele aadressile. Kauba tagastamisel valele aadressile kohustub Klient tagama, et kaup suunatakse tähtaegselt õigele aadressile, sh kohustub Klient katma kõik kauba suunamisega kaasnevad kulud.

3. kasutatuna, mitte originaalpakendis, pakend või selle sisu kahjustatud (katkine, määrdunud jne).

Kauba Glamwearile tagastamise kulud kannab Klient, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv kaup on vale või defektne. NB! Hügieenikaalutlustel ei ole pesu ning ujumis/päevitusriiete tagastamine ja vahetamine võimalik! Samuti ei ole võimalik tagastada juba avatud kosmeetikatooteid.

Juhul kui Müügilepingu esemeks oleva kauba väärtus on vähenenud tulenevalt asjaolust, et Klient on kasutanud kaupa muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustest ja toimimistes veendumiseks, on Glamwearil õigus ühepoolselt alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Glamwear teavitab Klienti kauba väärtuse vähenemisest ja summast, mille võrra tagastatavat tasu vähendatakse.

Tagasikanne tehakse samale kontole, kust klient makse sooritas 14p jooksul peale kauba kättesaamist.

Kontaktandmed

Juriidiline isik: Glamwear OÜ

Registrikood: 12251078;

KMKR: EE101576394;

Telefon: +372 56691466;

E-post: info@glamwear.eu